29 Mayıs – 04 Haziran 2017 Haftası Burç Yorumları

29 Mayıs – 04 Haziran Koç Burcu :

Hafta başında yakın çevrenizle iletişiminizde sürtüşmeli ve agresif tavırlar içinde olabilirsiniz. Özellikle yeni bir eğitime başlamak ya da kısa bir tatil planınız varsa bazı sıkıntı ve engeller önünüze çıkabilir. Hafta ortası kariyerinizle alakalı parasal gelirlerinizi artırmak için uygun fırsatlar var. Zam, prim vs taleplerinizi görüşebilir  ya da kişisel beceri ve yeteneklerinizi sergileyerek yükselme şansını yakalayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru özellikle evde dikkatsizlik, hızlı hareket etme ve sakarlık yüzünden ufak tefek kazalara dikkat etmenizi öneririm ( Özellikle başınıza ). Ctesi günü hiç beklenmedik şekilde karşınıza çıkan etkileyici ve aklınızı başınızdan alan bir ilişkiye adım atabilir ya da mevcut ilişkinizi bir adım öteye taşıma şansını bulabilirsiniz. Ancak Pazar günü hemen gaza gelip hayatınızı değiştirecek kararlar almayın.

29 Mayıs – 04 Haziran Boğa Burcu :

Hafta başında kişisel kazançlarınızı artırmak adına yapacağınız her türlü girişimde bazı kısıtlamalar ve engellemeler ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum sizi oldukça yorup, sinirlendirse de hafta ortası sizi sıkan bu durumdan çıkış yolunu bulabilme şansını yakalayabilir ya da hiç ummadığınız birinden destek alabilirsiniz.  Hafta sonuna doğru dikkatsizlik  yüzünden ayak bileklerinize dikkat edin, burkup çatlatmayın. Ctesi günü iç huzuru ve mutluluğu yakalayabilmek adına güzel bir gün, hasta olanlarınız varsa hızlı iyileşme gösterebilirsiniz. Açık havaya çıkın, doğayla iç içe olmak size iyi gelecektir. Pazar günü ise sosyal çevrenizle arkadaşlarınızla ilişkilerinizde hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Borç isteyen olursa vermenizi önermem, geri almakta zorlanabilirsiniz.

29 Mayıs – 04 Haziran İkizler Burcu :

Hafta başında ilişkinizde ve ortaklarınızla stresli bir süreçten geçebilirsiniz. Kendi fikirlerinizi zorla onlara empoze etmeye çalışmanız fikir çatışmalarına ve tartışmalara yol açabilir. Hafta ortası ise onları ikna edebilecek çıkış yollarını keşfedebilir ya da yenilikçi, farklı ve kalıcı yeni ortaklıklar kurabilme imkanlarını yakalayabilirsiniz. Cuma günü sakarlıklara dikkat edin, takılıp düşmeyin, dizinizi incitmeyin. Ctesi günü sosyal çevrenizde son derece etkileyici birileriyle tanışma imkanınız olabilir. Parasal konularda yine kişisel yetenekleriniz ve varsa hobileriniz üzerinden para kazanma yolları bulabilirsiniz.

29 Mayıs – 04 Haziran Yengeç Burcu :

Hafta başında hem psikolojik hem de fiziksel sağlığınızı zorlayacak etkiler hala devrede olacak. Hafta genelinde daha içe kapanık, kendi halinizde kalmak isteyen bir eğilim gösterebilirsiniz. Hafta ortası kariyerinizde, farklılık yaratan fikir ve düşüncelerinizle, kişisel becerilerinizle öne çıkma şansını yakalayabilirsiniz. Hafta sonu ailenizden de alacağınız desteklerle kendinizi daha iyi hissedeceğiniz ve kabuğunuzdan dışarıya çıkmanızı sağlayacak etkiler söz konusu olacak.

29 Mayıs – 04 Haziran Aslan Burcu :

Hafta başında sosyal çevrenizde gerçekleştirmek istediğiniz girişimleriniz gölgede kalabilir, engellenip, kısıtlanabilir. Özellikle çocuğunuz varsa onun yüzünden dışarı çıkamamış ve buna sinirlenmiş bile olabilirsiniz. Hafta ortasında beraber çalıştığınız kişiler üzerinde fikirlerinizle büyük bir etki ve hayranlık yaratma şansınız var. Hafta sonu yakın çevre ve arkadaşlarınızla çok güzel bir hafta sonu sizi bekliyor ve ayrıca yurtdışında tatil planlarınız varsa beklenmedik güzel fırsatlarda yine hafta sonu karşınıza çıkabilir.

29 Mayıs – 04 Haziran Başak Burcu :

Hafta başında işinizle, aileniz arasındaki dengeyi bulmakta zorlanabilirsiniz. İşyerinizdeki girişimleriniz ya da değişiklikleriniz aileniz tarafından engellenebilir, istenmeyebilir. Bu dengeyi sağlayabilmek adına hafta ortası güzel fırsatlar ve çıkış yolları bulma şansınız olacak. İşyerinizde patronlarınızdan da bu yönde destekler alabilirsiniz. Hatta bu destekler kazançlarınızın artması yönünde çalışabilir. Pazar günü ise ilişkinizde ileriye yönelik kararlar almanızı önermem, bu alanda kafanız karışabilir, tam olarak gerçekleri ayırt edemeyebilirsiniz.

29 Mayıs – 04 Haziran Terazi Burcu :

Hafta başında  iletişim sorunları yaşamanız muhtemeldir. Kendinizi ifade etmek isterken özellikle yakın çevreniz tarafından yanlış anlaşılmalara ve bir takım tenkitlere maruz kalabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işleriniz, turizm, yüksek öğrenim, medya konularında faaliyetleriniz varsa sıkıntı ve sorunlar bu alanlarda da karşınıza çıkacaktır. Hafta ortası bu sıkıntılar yerini çözümlere ve daha rahat akışlara bırakacaktır. Özellikle yeni iş birliktelikleri, beklenmeyen destek ve fırsatlar karşınıza çıkabilir. Hafta sonuna doğru bağırsak ve sindirim sisteminize dikkat edin,bazı  rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Ctesi ise kişisel beceri ve yeteneklerinizle ön planda olacağınız adeta parıldayacağınız bir hafta sonu sizi bekliyor. Ancak Pazar günü yediğiniz içtiğiniz şeylere dikkat edin zehirlenmeyin.

29 Mayıs – 04 Haziran Akrep Burcu :

Hafta başında  süregelen miras, borç, kredi kısacası parasal konularda aşmaya çalıştığınız sorunlar maalesef zor ilerliyor olacak. Hafta ortası ise beraber iş yaptığınız kişilerle bu uyumlu bir ortam yakalama farklı, beklenmedik ve güzel gelişmeler yaşama ihtimaliniz yüksek. Yakın çevreniz üzerinde  etkili olacağınız ve ağırlığınızı koyacağınız akışlar var. Perşembe itibariyle hafta sonuna kadar ki süreçte finansal konularda destek bulabilme, zorluk ve tıkanıklıkları giderme yolunda çözüm şansını elde edebileceksiniz.

29 Mayıs – 04 Haziran Yay Burcu :

Hafta başında  ilişkinizde ve ortaklarınızla bazı görüş ayrılıkları dolayısıyla gerilebilirsiniz, Onların önünüze koydukları fikirleri, beğenmeyip, itiraz edebilir,değişikliğe karşı koyabilirsiniz. Hafta ortası bir ilişkiniz yoksa eğer beklenmedik bir aşk karşınıza çıkabilir. İlişkiniz varsa da bir üst aşamaya geçme yolunda adımlar atabilirsiniz. Parasal kazançlarınızı düzenlemek adına yeni fikirler üretip projeler geliştirebilirsiniz. Hafta sonu sevgilinizle ve arkadaşlarınızla muhteşem bir hafta sonu sizi bekliyor olacak. Sağlıksal olarak Hafta sonuna doğru midenize dikkat etmenizi öneririm.

29 Mayıs – 04 Haziran Oğlak Burcu :

Hafta başında  işyerinizde gerçekleştirmek istediğiniz girişimleriniz gizli düşmanlarınız tarafından engellenebilir, sebebini bilmediğiniz ya da anlamadığınız bu kısıtlama ya da engeller sizi daha huzursuz ve sinirli bir ruh haline çekebilir.  Ailenizden alacağınız desteklerle hafta ortası rahatlayacak ve huzursuzluğu üzerinizden atacaksınız. Yine bu süreçte kişisel beceri ve yeteneklerinizi kullanabileceğiniz, ortaya çıkarabileceğiniz yeni fikirler üretebilirsiniz. Hafta sonunda ise kariyerinizde yeni fırsat ve destekler bulabileceğiniz bir akış sizi bekliyor. Fakat acele iş yapmaktan kaynaklı, ellerinizde kesiklere ve ufak kazalara yol açabilirsiniz. Dikkatli olmakta fayda var.

29 Mayıs – 04 Haziran Kova Burcu :

Hafta başında  kişisel yeteneklerinizle ön planda olmak istediğiniz konularla alakalı sosyal çevrenizden bazı engellemeler ve kısıtlamalarla karşılaşabilirsiniz. Bu durum içinizin daralmasına, patlayacak gibi olmanıza yol açıyor gibi olsa da hafta ortası yakın çevrenizden alacağınız destekle bu huzursuzluğun üstesinden gelebilirsiniz. Hafta sonuna doğru boğaz ve boyun bölgeniz biraz hassas olacak dikkat edin, incitmeyin. Hafta sonu çocuğunuz varsa beraber muhteşem vakit geçirme şansınız var. Yalnız olanlar için de beklenmedik sürpriz bir aşk karşınıza çıkabilir. Pazar günü su tesisatı size sorun ve biraz masraf çıkarabilir.

29 Mayıs – 04 Haziran Balık Burcu :

Hafta başında  evinizde değiştirip düzenlemek istediğiniz konularla alakalı sıkıntı ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Taşınma, yer değiştirme düşünüyorsanız en azından hafta sonunu beklemenizi öneririm. Hafta ortası kariyerinizde yeni fırsat ve gelişmeler yaşama ve kazançlarınızı artırma şansı yakalayabilirsiniz. Fikir, düşünce ve konuşmalarınızla sosyal çevrenizde etki yaratabilir ve dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Hafta sonuna doğru acelecilikten başınızı yaralayabilirsiniz dikkat edin. Hafta sonu ise ailenizden alacağınız destekle borç, kredi benzeri sıkıntıları aşmanız mümkün olacaktır.

About zaferoba

Check Also

24-30 Mayıs Haftasında Neler Olacak ?

24-30 Mayıs Haftasından Mayıs ayın en önemli haftasından herkese selamlar, Bu haftaya başlarken Ay’ın Akrep …

Bir yanıt yazın