24-30 Mayıs Haftasında Neler Olacak ?

24-30 Mayıs Haftasından Mayıs ayın en önemli haftasından herkese selamlar,

Bu haftaya başlarken Ay’ın Akrep burcuna geçişi ile başlıyoruz. İçsel hesaplaşmalara hoş geldik. Tam da kendimizle hesaplaşma haftası olacak bu hafta. Kendimizi daha sert, inatçı, kararlı ve hırslı hissedebiliriz. Olayların genel olarak en kötüsünden başlayarak eleyeceğiz. Ayrıca akrep burcun finans ve yatırım konuları ile ilgilenebileceğimizi de göstermekte.

Bu Ay’ın en önemli olayı olan Süper Kanlı Tam Ay Tutulması çarşamba günü saat 14:13’te gerçekleşecektir. Bu tutulma Yay burcunun 05 derecesinde gerçekleşecektir. Tutulma Güney Ay düğümü tarafında gerçekleştiğinden biraz daha sıkıntılı bir süreç olabilir. Eskiden beri çözmediğimiz tüm olaylar gün yüzüne çıkabilir. Bu hafta alacağımız kararlara dikkat edelim hayatımızı değiştirebilir. Ayrıca hayatımızda bu tutulmayla birlikte eğitimler, derinlemesine gireceğimiz konular, hukuk konuları, karmik konular ve hak edilmişlikler, ilahi adalet, şifa konuları çok fazla gündemimizde olacaktır. Yay, ikizler, balık ve başak burçları bu tutulmadan en çok etkilenen burçlardan ve Aslan ve koç burçları da bu tutulmayla bazı önemli olaylar hayatlarına gelecektir.

Perşembe günü Venüs Neptün arasındaki sert etkileşim kesinleşecek. İkili ilişkilerde bazı problemler bizi bekliyor. Bu hafta yanılgılar, aldanmalar, aldatılmalar, hayal kırıklıklarına sebebiyet verebilir. Ayrıca Sanatsal veya yaratıcılık gereken işlerimiz varsa bunları bu hafta pek de ortaya çıkmadığını görebiliriz. Etrafımızdaki söylenenlerden de gerekli gereksiz alınabiliriz. Aşırı kıskançlık, duygu sömürülerine ve depresyona dikkat.

Cumartesi günü önce Merkür Venüs birlikte hareket etmeye başlayacak sonra ise Merkür önce duracak sonra 30 Haziran itibaren geri hareketine başlayacak. Etrafımızdaki insanların ne istediğini ne hissettiğiniz çok daha iyi anlayacağımız bir gün ayrıca sezgilerimizde kuvvetli olacak. Bazı ilginç tanışma hikayelerinin de geleceği çok açık. Ama Merkür geri gitmeye başladığında özellikle ağzımızdan çıkana dikkat edelim. Tüm elektronik eşyalarımızın yedeklerini alalım ve gerçekten çok nazik ve dikkatli davranalım onlara. Bir şeyler alırken veya imzalarken çok dikkatli okuyun ve anlayın. Bu dönem önemli kararlar vermek, yeni başlangıçlar ve işler için dikkatli olunması gereken bir zaman.

About zaferoba

Check Also

Haftam Nasıl Geçer Köşesi… (24-30 Temmuz Haftası)

24-30 Temmuz Haftası için herkese selamlar, Ayın en karışık haftasına hoş geldiniz. Ne desek ne …