Haftam Nasıl Geçer Köşesi… (14-20 Ağustos Haftası)

14-20 Ağustos Haftası için herkese selamlar,
Bu hafta biraz değişik bir hafta. Ne yapacağımıza karar verirken zorlanacağımız. Gitsem mi kalsam mı diye sorgular içinde olacağımız. Hayatta değerlerimizi daha bir sorgulayacağımız bir hafta hem bizi zorlayacak hem de bizi ilerletecek. Önemli olan korkarak az mı adım attın, korkmadan yürüyüp geçtin mi ikiside güzel ikisi de önemli. Ama artık korkuları bir kenara bırakma zamanı…

Pazartesi Haftaya #ayyengeç burcunda ve boşlukta başlıyoruz. Yani angarya işlerimizi, eksik gedik gidermek için 13:36 ya kadar bir zamanımız var. İyi değerlendirelim derim. Aile konularını hallettiysek, yarım kalan işleri de kolayladıysak artık eğlenme vakti geldi demektir. Öğlen 13:36’da
#ayaslan burcuna geçiş yapıyor. Kendimize kulak verme zamanı, daha bir eğlenebilir, coşkulu davranabilir, yaptığımız işlerde taktir edilip alkışlanmak isteyebiliriz. Akşam üzeri Venüs Kiron birlikte hareket edecek ve bir çok konuda şifa çalışmaları yapabilir, küs olduğumuz birileri varsa onlarla yeniden bağ kurabilir ve finans anlamında artıya geçebiliriz.
Salı tüm gün #ayaslan burcunda olacak. Göremediğimiz konular tam da gözümüzün içine sokulacak şekilde yaşanabilir. Lütfen gözleri açık tutalım ama olaylar karşınsında durumu abartmamak önemli. #Junoaslan burcuna geçiş yapıyor. Eşler arası ego çatışmalarına dikkat etmekte fayda var. Hesap kitap yaparken kendimize çok güvenip hata yapma şansımız var kontrol candır.
Çarşamba hoşgeldin #aslanburcundayeniay diyoruz. En olmaz, yapamam ben bunu yok artık hatta buna egom izin vermek arkadaş dediğimiz şeyleri yaparken bulabiliriz kendimizi. Gitmek mi zor kalmak mı, ne kadar cesurum ve ne kadar risk alabilirim, gururum mu mantığım mı diye bakacağımız bir yeni ay. Çok şaşırabileceğimiz ama cesurca bildiğimiz yolda gerekirse korkarak adım atma vakti geldi diyelim. Biraz risk almayı öğrenme vakti ama gene de bunu sorumluluğunu bilmemiz gerekir. Para piyasalarında oldukça hareketli ve riskli dönemler. Ani iniş çıkışlar olabilir. Özellikle Altın ve petrol fiyatlarına dikkat edelim. Sabitlerde olan bu dolunayla uranüste olduğundan depremler, patlamalar, yangınlar ve uçak kazalarına özellikle dikkat. Bu yeniay dan sonra saat 12:38’de ay boslukta olacak ta ki perşembe günü saat 02:14’e kadar. Bazı konuşmalar hiç farkında olmadan bize yada başkalarına şifa olabilir. Gördüklerimiz görmediklerimiz hepsi bizim hayrımıza çalışsın diyelim.
Perşembe günü #aybaşak burcuna geçiyor. Artık daha eleştirel daha detaycı ve huysuz olabiliriz. Artık eğlenceyi goy goyu bir kenara bırakıp çalışma vakti geldi diyeceğiz. Harekete geçme zamanı. Yapmak istediğimiz şeylerin planlarını yapıp bir iki gün içinde Ay’ın ışığı büyümeye başladığında aksiyon alabiliriz. Acele etmeyin. Duygusal iniş çıkışlarla korkularımızla yüzleşip oradan geçmemiz gerekebilir ama olsun. Devam etmek önemli. Bazen çıkan engellere rağmen ilerlemek gerekir.
Cuma günü #aybaşak ilerlecek. Detoks veya diyete başlamak için, temizlik yapmak, bir düzen oluşturmak, bir şeyleri düzeltmek için gayet güzel bir gün. Yazılar hazırlayabilir, planlar yapabilir, alışveriş (eksik gedik) işlerini halledebiliriz. Akşam saatlerinde de arkadaşlarla sohbet muhabet edebilir, yep yeni fikirler oluşturabiliriz.
Cumartesi gününe yorgun başlamış olabiliriz. Gece gece pek de sağlıklı bir uyku uyuyamadıysak zırt pırt uyandıysak saçma rüyalar peşimizi bırakmadıysa artık. Ay Sabah 03:57’den 14:53’te boşlukta olacak. Evde yarım kalan işleri tamamlamak, temizlik yapmak için süper bir zaman. Söylediklerimize ve dinlediklerimize dikkat edelim çünkü yalan yanlış şeylere denk gelebiliriz. Azıcık aldanmaya aldatılmaya açık bir gün. 14:53 te #ayterazi burcuna geçiş yapıyor ve ikili ilişkiler, uyum, hak hukuk meselelerine takılıyor olabiliriz. Tek başımıza birşey yapmak istemeyeceğimizden yanımızda birileri olsun isteyebiliriz. Bugün tanışacağımız insanlara ya da aldığımız kararlara dikkat. Hayatımızda önemli bir adım olabilir.
Pazar günü mis gibi dinlenebileceğimiz azıcık tembellik yapacağımız bir zamandayız. Görünmez kazalara dikkat etmekte fayda var. Yediklerimize içtiklerimize dikkat mideyi bozmayalım. Kendimizi biraz dinlendirmekte fayda var. Ve sevdiğimiz insanların yanımızda olması bize iyi hissettirecektir. Sevgiyle Kalın.

 

About zaferoba

Check Also

aile-dimizi

Aile Dizimi Nedir?

Aile Dizimi Nedir ve Nasıl Çalışır? Aile dizimi, aile ilişkilerini ve aile sistemindeki dinamikleri anlamaya …