Haftam Nasıl Geçer Köşesi… (24-30 Temmuz Haftası)

24-30 Temmuz Haftası için herkese selamlar,

Ayın en karışık haftasına hoş geldiniz. Ne desek ne yapsak yanlış anlaşılıyor. Kavgadan ve huzursuzluktan uzak  durmamız gereken bir hafta. Özellikle ilişkiler ve ekonomik anlamada çalkantılarla dolu bir hafta verilen her vaadin sonu hüsran olabilir. O yüzden vaatlere değil yapılanlara odaklanma vakti… Sakinliğini koruyan panik yapmayan kazanır…

Pazartesi: Haftaya biraz gergin başlıyoruz. Kendimizi çekingen ve değersiz hissettirecek olaylar yaşamış olabiliriz. Kendimize olan güvenimizin az olduğu zamanlar. Tam bir pazartesi sendromu. Bugün verilen sözlere dikkat edin. Planlar son hızla değişebilir. Size söylenen A iken bir bakarsınız olay Z ye gelmiş. Bol bol şaşıracağımız bir gündeyiz. Yaptığınız işlerin üzerinden bir daha geçin derim. Çünkü hata çıkma olasılığı çok yüksek. Ayrıca yedeklerimizi alıp başka bir yere kaydetmemiz gerekir. Sonrasında veri kayı yaşamak istemeyenler için önemli uyarı.

Salı: Plüton’un Ay düğümlerine yaptığı sert etki ile artık değişime çok direnmememiz gerektiğini anlamak gerekir. Ne kangren olduysa daha fazla zorlaşmadan kesip atmak bizler için iyi olacaktır. Bir işi iyi yapamıyorsak bırakın iyi yapabilenler yapsın. Bizse neyi iyi yapıyorsak onu bulalım. Özellikle ilişkiler ve para konularında daha dikkatli olup herhangi bir adım atarken sonuçlarını düşünmek gerektiğini unutmamak gerekir.

Çarşamba: Kendimizi biraz huzursuz ve negatif hissedebiliriz. Yapılan her işte söylenen her sözde farklı anlamlar arayıp altında başka şeyler var mı diye deşeceğimiz bir gün olacak. Kendi yeteneklerimizi keşfetmek için güzel bir gün. Kendinizde keşfettiğiniz her şeyi biraz üzerinde durun derim sonra karar verin. Aceleci kararlar bizleri yanıltabilir.

Perşembe: Ağzımızdan çıkanlara çok dikkat etmek gerekir. Asıl söylemek istediğimiz yerine olay bambaşka bir yere evrilebilir. Kendimizi doğru şekilde anlatmaya özen gösterelim. Yaşananlardan dolayı kırılabilir veya kendimizi kapatabiliriz. Ayrıca ilişkilerle ilgili tam mod on yaz aşkı. Eğer ilişkiniz yoksa geçici yaz aşklarına kucak açabilirsiniz. Eğer evliyseniz ilişkilerde herkesin ne istediğini daha iyi anlamak için oturup konuşmayı denemeli ve ilişkinizi bir üste taşımanın bir yolunu bulmalısınız. Her zaman aklımızdan geçenler doğru olmayabilir.

Cuma: Ay Yay burcuna geçmesiyle birlikte o kasvet havası dağılacak ve sonrasında daha eğlenceli ve iyimser bir havaya geçiş yapacağız. Aklımıza gelen fikirleri bir yere yazın derim sonrasında lazım olur. Ayrıca bugün alacağımız güzel haberler bizi hayatta bir üst aşamaya taşıyabilir. (Bazen bizler zor haberlerle de büyüyoruz, bazen keyifli haberlerle hayat düaliteyle doludur.) Çünkü aldığımız haberlerin ardından değişimi gene iliklerimize kadar hissedeceğimiz durumlar olabilir. Yaşayacağınız olaylar kaderinizi belirleyebilir.

Cumartesi: Merkür başak burcuna geçiş yapıyor. Dikkat ve titizlik gerektiren işleriniz çok daha kolay yürüyebilecektir bu süreçte. Tenkit ve kritik yapmaya, eleştirmeye çok açık bir gündeyiz. Kusur buluculuğunuz artar. Bunlar isabetli olursa çeşitli konularda yanlışlarınızın düzeltilmesi, iyileştirici yollar bulunması mümkün olacaktır demektir. Kafamızın dikine gideceğimiz bir gün. Azıcık dikkat etmek gerekir.

Pazar: Ay Oğlak burcunda bir Pazar geçireceğiz. Yapılacak işler varsa, planlama yapılması gerekiyorsa tam zamanı. Alın elinize (ya da verin adamın eline) çekiç, tornavida tadilat tamirat işlerini halletsin. İlişkilerde birbirinizi görmezden gelmemeniz gereken bir gün. Sevgiyle Kalın. #astrology #astrolojibilgileri #radyoastroloji #galaktikmerkez #kozmikbilincokulu #kocburcu #bogaburcu #ikizlerburcu #yengecburcu #aslanburcu #basakburcu #teraziburcu #akrepburcu #yayburcu #oglakburcu #kovaburcu #balikburcu #oglakdolunayı #haftalikastrolojiyorum #haftamiznasilgecer

About zaferoba

Check Also

aile-dimizi

Aile Dizimi Nedir?

Aile Dizimi Nedir ve Nasıl Çalışır? Aile dizimi, aile ilişkilerini ve aile sistemindeki dinamikleri anlamaya …