Haftam Nasıl Geçer Köşesi… (28 Ağustos – 3 Eylül Haftası)

28 Ağustos – 3 Eylül Haftasından herkese selamlar,

Yazın son günleri geldi çattı. Ülke olarak zor bir yaz geçirdik, gelecek aylar da zorlanmalar devam etse de kişisel hayatlarımızda iyileşmeler ve sürprizler dolu olmuştur ve olmaya da devam etsin diyerek başlıyorum yazıma. Hani bazen dinlenmek isteriz tüm yorgunlukların üzerine. Her şey o kadar üzerimize gelmiştir ve artık son hamlemizi de yapıp yenmişizdir veya yenilmişizdir fark etmez ama artık halimiz kalmamıştır. İşte tekrar meydana çıkmak için o yorgunluklarımızı gidermek için durma zamanı hepimize çok iyi gelecektir. Bu haftanın en büyük etkisi 7 derece balık burcunda olacak bir dolunay. Artık takke düştü kel göründü modunda olacağımız ve saklayacak bir şey kalmadıysa hadi yeniden oyun kurulsun ve yeniden başlayalım modunda olabiliriz Kimlerin yeniden oynamaya enerjisi var. Tüm retrolara, tüm zorluklara rağmen buralara olacağız. Hadi bakalım kısa kısa bakalım haftanın günlerine.

Pazartesi: Haftaya #ayoglak burcunda giriş yapıyoruz. Hemen ardından gece 03:00 ila 17:31 arasında kova burcuna geçmeye hazırlanırken Ay boşlukta olacak. Önemli kararlarımızı bu saatler arasında vermiyoruz. Elimizde yarım kalan angarya işleri tamamlamak için gayet güzel zamanlar. Bugün her türlü ilişki üzerinde keyifli gelişmeler olabilir. 17:31’de ise #aykova burcuna geçecek ve kendimizi daha isyankar, daha asi ve özgürleşmek üzere azıcık hırçın hissedebiliriz. Sosyal konular, ortaklaşa işler ve idealist çalışmalar açısından daha verimli bir dönem olabilir. Yapmak istediğimiz ne varsa daha atik davranarak bunları halledebiliriz.

Salı: ve Uranüs geri hareketine başlıyor. Gökyüzünde bir gezegen daha kendi enerjisini daha gölge yanları ile ortaya koymaya başlıyor. Bağımsızlık ve özgürlük konuları gündemimizde olurken fikir çatışmaları, zeka ve yaratıcılıkla ilgili durumlar söz konusu olacaktır. Özellikle ilişkilerimizde ani kopma ve uyum problemleri sanki ortada bir sorun yokken sorunların büyümesi şeklinde durumlar olabilir. Sıra dışı olaylar, havalarda ani değişimlere dikkat etmekte fayda var. Ayrıca yeni fikirler ve abartılı alışverişlere de dikkat.

Çarşamba: Ay dün 18:11 den 16:56 ya kadar #ayboslukta olacak. Bu hafta evren bize yarım kalan işlerimizi halletmek için oldukça güzel zaman veriyor. Bu da doğru kullanırsak baya bir yol kat edebileceğimizi anlatıyor. O yüzden doğru planlama yapmak gerekir. İşlerimizi yaparken oldukça dikkatli olmamız gerekiyor. Kazalara karşı dikkat edelim. Akşam saatleri kendimizi kıstırılmış ve baskı altında hissedebiliriz. O yüzden ruhumuza iyi gelecek şeyler yapmakta fayda var.

Perşembe: Söylediğimiz ya da aklımıza takılan bazı şeyler bizi içten içe üzüp rüyalarımıza bile girebilir. Eksik kaldığını düşündüğünüz ne varsa ve sizi üzen ne varsa bunları açık bir dille söylemekte fayda var. 04:35’de #supermavibalıkdolunayı gerçekleşecek. Bizi bunaltan, yoran tüm takıntılarımızdan ve yüklerden artık tamamen ayrılma zamanı. Yorulmadınız mı mücadeleden hayat çok kısa ve başkalarının mutluluklarını kendi mutluluklarımızın önüne koyarak yaşamak size de yorucu gelmiyor mu? İşte artık kendimizi feda etmeyi, bizi zorlayan kötü alışkanlıkları bırakmayı kolaylaştıran hatta özellikle ilişkilerdeki o zorlu ve bizi yöneten durumdan çıkabilmemizi sağlayan etki bize iyi gelecektir. Akşam saatlerinde de verilen sözlere dikkat edin tutamayacağımız söz vermek bizi çok zorlayabilir. Ve ağzımızdan çıkanlar karşımızdaki insanları kırabilir. 22:28’de Ay boşlukta olacak.

Cuma: Yeni bir aya başlıyoruz. 16:24’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu sırada yaratıcılık gereken yarım kalan işleri toparlamak bize iyi gelebilir. Hata yapmamak için ekstra dikkat etmek gerekebilir. 16:24’de #aykocburcunda olacak ve bundan sonrasında kendimizi daha hareketli ve enerjik hissedebileceğiz. Tabi duygusal gerginliklere dikkat.

Cumartesi: Odaklanmakta zorluk çekebiliriz. Eski konular gündeme gelip kendi kendimize yükselebiliriz. Bugün sakin kalıp biraz daha eğlenmeye çalışmamız önemli. Fevri yapacağımız her şey sonrasında bize sert şekilde geri dönebilir. Şifa için çalışmalar yapmak, meditasyonlar, dualar için güzel zaman. 12:19’dan sonra Ay boşlukta olacak.

Pazar: Pazar günü 17:59’a kadar Ay boşlukta olacak ve dinlenmek için güzel bir gün. Gün içinde ilerlemek istediğimiz konularda çalışmalar yapabilir biraz dinlenebiliriz. Gün içinde öfke patlamaları yaşayabilecek olsak da Ay boğa burcuna geçtikten sonra keyfimiz yerine gelecektir.

Sevgiyle Kalın. #astrology #astrolojibilgileri #radyoastroloji #galaktikmerkez #kozmikbilincokulu #kocurcu #bogaburcu #ikizlerburcu #yengecburcu #aslanburcu #basakburcu #teraziburcu #akrepburcu #yayburcu #oglakburcu #kovaburcu #balikburcu #oglakdolunayı #haftalikastrolojiyorum #haftamiznasilgecer

About zaferoba

Check Also

aile-dimizi

Aile Dizimi Nedir?

Aile Dizimi Nedir ve Nasıl Çalışır? Aile dizimi, aile ilişkilerini ve aile sistemindeki dinamikleri anlamaya …