31 Mayıs – 06 Haziran Haftası Bizi Neler Bekliyor ?

Mayıs bitiyor ve yeni bir aydan haziran ayından selamlar,

Haftanın ilk yarısı keyifliyken ikinci yarısı biraz daha zorlu geçecek gibi görünüyor. Bu haftanın asıl konusu ilişkiler, aile, finans ve kazalar olabilir. Bir de Merkür de Retro burada dikkatimizi bir miktar daha toparlamamız gerekir.

Pazartesi; Haftaya Ay kovada başlıyoruz. Haftanın başından kendimizi otorite ile çatışırken bulabiliriz. Ya da onlarla yepyeni güzel ve yaratıcı işlere imza atar kovanın o dahiyane kısmını çalıştırırız. Ay kovada iken kafamız daha bir farklı çalışır. Olayları pratik çözümlerle halledebilir çok farklı çözümler bulabiliriz. Bu etkiyle birlikte Mars Neptün arasındaki güzel etkileşim sanatsal ve yaratıcı çözümler için bizi biraz daha destekleyecektir. Yapacağımız her işe duygularımızı da katabilir sonuçlarını biraz daha öngörebiliriz. Daha önceden planladığımız işler varsa mutlaka bunları da (Hazır Merkür Retro) halletme zamanı gelmiş demektir.

Salı; Güneş’in Ay düğümleri ile hareket etmesi son derece kadersel olaylar yaşamamıza, hayatımıza yeni insanların girebileceğine ve bu insanların her ne kadar Retro da gelse bile bizlere bu dönemde eşlik ederek yardımcı olacağını da göstermekte. Ay’ın balık burcuna geçişiyle birlikte duygusal gelgitler yaşayabilir dışarıdan gelecek etkilere karşı daha savunmasız hissedebiliriz. Bununla birlikte daha merhametli, duyarlı ve yaratıcı olabiliriz. Önemli olan neyi nasıl kullanacağımız.

Çarşamba; Hareketi bir gün olacak. Güneş Kiron arasındaki destekleyici etkileşim ile şifa çalıştırabileceğimiz bir zaman. Hayata karşı daha umut dolu ve istekli olabiliriz. Bu bakış açısıyla birlikte yapmamız gereken ama ısrarla ertelediğimiz konular varsa bunları tamamlamak için güzel zamanlar. Gerekli planları ve organizasyonları halledebiliriz. Aşk ve Sevgi gezegeni Venüs Yengeç burcuna geçiş yapıyor. İlişkilerdeki o flört havasının yerini daha ciddi bir havaya bırakacak. Geçmişe, eskiye özlem artacak ve nostalji rüzgarları bizi saracak. Bu etkide Merkür Retro olması da eski sevgililerimizin geri döneceğini göstermekte. Ailemiz daha bir önem kazanacak daha bir korumacı ve fedakâr hissedebiliriz.

Perşembe; Ay’ın koç burcuna geçişiyle her şey hızlanacak, üzerimizdeki o duygusallık bitecek ve yerine daha enerjik ve canlı bir hale getirecek. Kendimizi yeni konulara atmak için çok hevesli olsak da eski yarım kalmış işleri tamamlamak daha önemli olacak. Güneş Satürn arasındaki olumlu etkileşimde önümüzdeki birkaç gün sessizlik ve sükûnet arayışı içinde olabiliriz. Eskiye özlem hala devam ediyor ve dalıp dalıp oralara gidebiliriz. İş konusunda konsantrasyonumuz yüksek. Yavaş ama emin adımlarla ilerleyebiliriz. Bizden tecrübeli insanlardan destek almak bize iyi gelecektir.

Cuma; Ve beklenen an Venüs Jüpiter arasındaki güzel etkileşim kesinleşiyor. Son derece keyifli ve güzel bir gün bizi bekliyor. Beklediğimiz paralar varsa bugünlerde gelebilir. Risk almadan yapacağımız küçük yatırımlar için keyifli bir zaman. Özel ilişkilerinizde ve aşk hayatınızda mutluluk görülüyor. İş ve meslek konularında da sizi küçük başarılar bekliyor. Hatta bu etkileşimle borsanın bu sancılı sürecinin yukarı doğru kaymasını da bekliyorum.

Cumartesi; Merkür Neptün arasındaki sert etkileşim haftanın en zor etkisi olacak. Hem Merkür Retro hem Merkür Neptün arasındaki sert etkileşim kesinlikle bizi zorlayabilir. Yanılgılara ve aldanmalara karşı dikkatli davranmanızı gerektiren bir dönem. Gerek çevrenizde gerekse iç dünyanızda kargaşa yaşamamız mümkün. Kendimizi adeta depresyonda gibi hissedebiliriz. Buna çok dikkat edelim ve bu etkinin geçeceğini bilelim. Etrafımızdaki insanlar bize bazı sıkıntılar yaratabilir. Üzerine bir de Mars Plüton arasındaki sert etkileşim kazalara karşı lütfen çok dikkat edin. Bugünü kendimize ayırmakta fayda var. Moralimiz0 motivasyonumuz pek olmayacak. Maddi ve manevi zararlar görmeniz söz konusu. Bu etkileşim kaza, yangın, patlama ve kavgalara sebebiyet verebilir. Kesinlikle tartışmalardan uzak durmalıyız.

Pazar; Zor zamanlar devam etse de dikkatli davranarak bu etkinin azalmasını bekleyelim. Pazar Ay boğa burcuna geçecek. Bu kadar kargaşa dolu bir gün ardından sakin kalmalı, dinlenmeli ve rahatlamalıyız. Ayrıca güzel yemekler ve tatlı keyfimizi yerine getirecektir. Sevgiyle Kalın. #astrology #astrolojibilgileri #radyoastroloji #galaktikmerkez #kozmikbilincokulu #kocburcu #bogaburcu #ikizlerburcu #yengecburcu #aslanburcu #basakburcu #teraziburcu #akrepburcu #yayburcu #oglakburcu #kovaburcu #balikburcu #haftayabakis

About zaferoba

Check Also

Haftam Nasıl Geçer Köşesi… (24-30 Temmuz Haftası)

24-30 Temmuz Haftası için herkese selamlar, Ayın en karışık haftasına hoş geldiniz. Ne desek ne …