29 Mayıs – 04 Haziran 2017 Haftası Gökyüzü Aktiviteleri

Bu hafta gökyüzü oldukça şenlikli. Sırayla hepsine bakalım;

  • 29 Mayıs Pazartesi Mars – Saturn Karşıtlığı : Geçtiğimiz haftasonuna doğru etkilerini hissetmeye başladığınız Mars ve benim aramdaki karşıt etkileşim, 29 Mayıs Pztesi günü maksimum seviyeye çıkıyor. Oldukça zor bir etkileşimdir, koparıcı sonuçlar doğurabilir.  Mars İkizler burcunda hareketini sürdürüyor olduğu için yakın çevrenizle iletişim, medya, seyahatler, yeni fikirler ve eğitim konularında sizi risk almaya, hızlı aktivasyona geçmeye ve  zorlamaya iterken, tam karşıdan ben Yay burcunda size bazı engellemeler, sıkıntılar, sorunlar ve hatta başarısızlıklar çıkarıyor durumdayım. Bu durum sinirlerinizin gerilmesine,  agresyonunuzun artmasına ve karşınızdakiyle tartışma eğilimine yol açabilir, bırakıp gitmek ya da kavga edip koparmak noktasına varabilirsiniz. Bu kısıtlama ve engellemelerin sizin iyiliğiniz için olduğunu unutmayın. Mars’ın o kontrolsüz, iyi düşünülmemiş, içgüdüsel, riskli ve çocukça hareket etme yanı sizi ileride daha zor durumlara düşürmesin diye şimdiden sizi iyi düşünüp, tartmaya, değerlendirmeye ve organize etmeye yönlendiriyorum aslında. Bu sert etki haftabaşında özellikle Pztesi ve Salı günleri etkilerini hissettiriyor olacak.
  • 31 Mayıs Çarşamba Mars – Uranüs pozitif etkileşim ve Merkür – Pluto pozitif etkileşim: Bu 2 farklı pozitif etkileşimi beraber değerlendirmek daha iyi olacak. Mars – Uranüs arasındaki etkileşimle karşınızda size engel olabilecek sorun ya da sıkıntıları, beklenmedik bir şekilde  yenilikçi fikir, düşünce ve aksiyonlarla aşma şansını yakalarsınız. Merkür – Pluto arasındaki  etkileşimle sözleriniz ve fikirlerinizle karşınızdakileri etkiniz altına alabilir, adeta içlerine nüfuz edebilirsiniz. Yani Çarşamba günü etrafınızdakileri büyülemenize yardım edecek bir etkileşim fırtınası mevcut.
  • 01 Haziran Perşembe Venüs – Saturn pozitif etkileşim : Venüs’le aramızdaki pozitif etkileşimlerde özellikle ikili ilişkilerinizde kalıcı ve ileriye yönelik sağlam temeller atma şansını yakalarsınız. İlişkiniz artık “sevgili” kısmından çıkar “eş” olma yoluna girer.
  • 02 Haziran Cuma Mars – Şiron sert etkileşimi : Bu etkileşimde hızlı hareket etmekten ya da riskli işleri yapmaktan dolayı yaralanma durumunuz olabilir. Delici, kesici alet kullanırken çok dikkatli olmalı, trafikte araç kullanırken ekstra özen göstermelisiniz.
  • 03 Haziran Ctsi Venüs – Uranüs Kavuşum ve Güneş – Jüpiter pozitif etkileşimi : Haftanın en güzel günü diyebilirim. Güneş – Jüpiter pozitif etkileşiminde hayata, olaylara pozitif yönden bakarsınız, kendinizi mutlu hissedersiniz, hiçbir şey keyfinizi kaçıramaz ve sinirinizi bozamaz. Venüs – Uranüs kavuşumu ise hiç beklemediğiniz bir anda becerikli, yetenekli, etkileyici birilerini karşınıza çıkarabilir, aklınızı başınızdan alabilir. Bu 2 etkileşimin aynı günde olması oldukça güzel ve destekleyici enerjiler barındırıyor, Kendinizi akışa bırakabilirsiniz.
  • 04 Haziran Pzr Güneş – Neptün Sert Etkileşimi : Bu etkileşimde sağlıklı kararlar alamayabilirsiniz. Hayaller ve gerçekler birbirine karışır ve ikisi arasındaki ayrımı iyi yapamazsınız. Önemli kararlarınızı bugün almayın, erteleyin. Ancak hayalgücünüz ekstra güçlü çalışacağı içinde aklınıza gelen fikir ve düşünceleri not almanız ileriye yönelik fayda sağlayacaktır. Bir de bugün su tesisatı sıkıntı çıkarabilir, çamaşır makinesinin hortumu çıkabilir, musluk bozulabilir, conta atabilir.

Son olarak Mars aslında 04 Haziran Pazar Günü İkizler seyahatini tamamlayıp Yengeç burcuna geçiş yapıyor olacak ama bunu haftaya konuşuruz.

Hepinize iyi haftalar.

About zaferoba

Check Also

Haftam Nasıl Geçer Köşesi… (24-30 Temmuz Haftası)

24-30 Temmuz Haftası için herkese selamlar, Ayın en karışık haftasına hoş geldiniz. Ne desek ne …

Bir yanıt yazın