22-28 Mayıs 2017 Haftası Burç Yorumları

22-28 Mayıs Koç Burcu :

Haftabaşında patronunuz, beceri ve yeteneklerinizle ortaya koyacağınız işleri beğenmeyebilir, taktir yerine tenkit edebilir, engelleyebilir, sakinliğinizi korumakta fayda var. Yeni ay sizin, yakın çevreniz, eğitim, medya, seyahatler ve iletişim alanlarınızda gerçekleşiyor, yeni başlangıçlar kapıda. İlişkisi olanlar için biraz stresli bir haftadayız, harcamalarda biraz ipin ucu kaçabilir. Ama endişelenmeyin haftasonu parasal kazançlarını artırmak adına hayalgücünüzü kullanarak yeni fikir ve düşüncelerle çıkış yolu bulma şansınız var.

22-28 Mayıs Boğa Burcu :

Yeniay sizin kazançlarınız alanında gerçekleştiği için bu konuda yeni gelişmeler beklemek gerekir. Ama bu alandaki Mars ile benim sert etkileşimim bunu biraz geciktirecek gibi duruyor. Yükseköğrenim görüyor ya da yutdışı bağlantılı bir iş yapıyorsanız bu hafta aksamalar, sizin pek sevmeyeceğiniz yapısal bazı değişiklikler olabilir. Son olarak bu hafta hem ruhsal hem de fiziki sağlığınıza da dikkat etmelisiniz.

22-28 Mayıs İkizler Burcu :

Yeniay sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Haftabaşı yeniay öncesi ay küçülüyor olduğu için biraz depresif hissedebilirsiniz ve kendinizi yenilemek, dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz ama bu değişikliği hafta sonu yapmanızı öneririm. Ayrıca bu hafta hayalgücünüzü fikir ve düşüncelerinize yansıtabilirseniz kariyerinizde de güzel gelişmeler yakalama şansınız yüksek.

22-28 Mayıs Yengeç Burcu :

Yeniay sizin korkularınız, gizli düşmanlarınız, bilinçaltı konularıyla alakalı alanınızda gerçekleşiyor. Öncelikle sağlık konularına bu hafta çok dikkat etmek gerekiyor. Partnerinizle ve varsa ortağınızla bu hafta çok atışmamakta, alttan almakta fayda var. Ayrıca işyerinizde bayan patronlar varsa onlarla da iyi geçinmeye çalışmak, çok takmamak, takılmamak gerekiyor.

22-28 Mayıs Aslan Burcu :

Yeniay ile yeni arkadaşlar edinmeniz, yeni sosyal çevrelere girmeniz mümkün olabilir. Fakat bu heyecana kapılıp hızlı ve düşüncesizce fikirlerinizi empoze ettirmeye çalışırsanız, mutluluğu yakalayamazsınız. Diğer taraftan beraber çalıştığınız insanlarla ya da iş yerinizde bazı yapısal değişiklikler söz konusu olabilir. Bunu da sindirebilmek için sabırla bekleyip, biraz zaman tanımanız gerekiyor.

22-28 Mayıs Başak Burcu :

Yeniay sizin kariyer alanınızda gerçekleşiyor. Kariyerinizde beklediğiniz değişiklikler varsa bu süreçte ortaya çıkabilir. Fakat kariyer hevesine kapılıp özellikle ailenizi ihmal etmemekte fayda var. Eğer çocuğunuz varsa bu hafta ona karşı biraz daha hoşgörülü ve sabırlı olmalısınız.

22-28 Mayıs Terazi Burcu :

Yeniay sizin yüksek öğrenim, yurt dışı, yabancılar bağlantılı alanlarınız ile din ve felsefe konularında gerçekleşiyor. Mesela yabancı bir şirkette çalışıyorsanız burada yeni başlangıçlar ve fırsatlar söz konusu olabilir. Üniversite de okuyorsanız, bölüm değişikliği ya da daha iyi bir fırsat karşınıza çıkabilir. Aşkta bu hafta abartıya, aşırı harcamaya dikkat etmenizi öneririm. Taşınma ya da yer değişikliği durumları varsa bir süre ertelemekte fayda var.

22-28 Mayıs Akrep Burcu :

Yeniay sizin borç, kredi, miras ve ortaklaşa kazanç alanınızda gerçekleşiyor. Parasal konularda beklediğiniz gelişmeler adına güzel başlangıçlar söz konusu olabilir. Ama ben maalesef bu konuyu biraz daha uzatma niyetindeyim. Bir süre daha şartların oluşmasını beklemek gerekiyor. Onun dışında yakın çevrenizde özellikle kardeş, kuzen bazı görüş ayrılıkları ve tatsızlıklar çıkabilir. Bağları koparmadan alttan alarak ilerlemekte fayda var.

22-28 Mayıs Yay Burcu :

Yeniay sizin ilişkileriniz ve ortaklıklarınız alanında gerçekleşiyor. Bu durum yeni ilişkilere başlama, yeni ortaklıklar kurma adına uygun şartlar var anlamına geliyor. Ancak hızlı hareket etmek, düşüncesiz tavır ve davranışlar sergilemek size zarar verecektir. Şartların olgunlaşmasını beklemek daha kalıcı ilişki ve ortakların doğmasını sağlayacaktır. Bu hafta ayrıca parasal konularda biraz zorlanabilirsiniz. İpin ucunu sıkı tutmakta fayda var.

22-28 Mayıs Oğlak Burcu :

Yeniay sizin iş ortamınız ve beraber çalıştığınız arkadaşlarınız bulunduğu alanda gerçekleşiyor. İş yerinizde bazı personel veya sistem değişiklikleri söz konusu olabilir ama bu değişimlerin tam oturması biraz sancılı ve zaman alıyor olacaktır. Bu hafta ayrıca evde anne – babayla diyaloglara dikkat etmek gerekiyor, kendi kurallarınızı onlara direterek kabul ettirmeye çalışmayın aranız açılır.

22-28 Mayıs Kova Burcu :

Yeniay sizin aşk, çocuklar ve hobilerinizin olduğu alanda gerçekleşiyor. Yeni bir aşka yelken açmak, çocuk beklentiniz varsa bunun gerçekleşmesi, yeni bir hobi edinmenizle alakalı yeni başlangıç enerjileri olmakla beraber, hızlıca hayata geçmesi zor olabilir, bazı sıkıntı ve pürüzlerle karşılaşabilirsiniz. Bu durum sizi biraz depresif düşüncelere ve içinize kapanmaya itebilir.

22-28 Mayıs Balık Burcu :

Yeniay sizin aile alanınızda gerçekleşiyor. Evinizde bazı yeniliklere gitmek, anne ve babanızla alakalı yeni gündemler ya da gelişmeler, yeni bir ev almak, taşınmak gibi gelişmeler – gerçekleşmesi zaman alsa da – söz konusu olabilir.  Diğer taraftan arkadaşlarınızla ve sosyal çevrenize karşı daha yapıcı olmanız gereken bir haftadasınız. Olaylara onların bakış açısından da bakmayı unutmayın.

About zaferoba

Check Also

31 Mayıs – 06 Haziran Haftası Bizi Neler Bekliyor ?

Mayıs bitiyor ve yeni bir aydan haziran ayından selamlar, Haftanın ilk yarısı keyifliyken ikinci yarısı …

Bir yanıt yazın