05-11 Haziran 2017 Haftası Burç Yorumları

05-11 Haziran Koç Burcu :

Hafta başında özellikle maddi kazançlarınızı artırabilmenizi sağlayacak koşullar ve fırsatlar karşınıza çıkacak. Hafta sonuna doğru gerçekleşecek dolunay ile yüksek öğrenim, hukuksal işler, seyahatler ya da yabancılarla bağlantılı konularda uğraştığınız ancak havada kalan işlerinizle ilgili tıkanan yerleri görmeniz ve biraz daha sorumluluk almanız söz konusu olabilir. Hafta sonu ikili ilişkilerinizde   tutkularınız size müthiş zamanlar sağlıyor olacak.

05-11 Haziran Boğa Burcu :

Hafta başında kişisel beceri ve estetik yeteneklerinizi ön plana çıkaracağınız ve etrafınızdakiler tarafından fark edileceğiniz bir süreçte olacaksınız. Parasal konularda özelikle kredi, borç, miras meselelerinde çözüm yolunda biraz daha sorumluluk almanız gerekebilir. Hafta sonuna doğru işyerinizde sizin için pozitif bazı yapısal değişiklikler ve fırsatlar söz konusu olabilir. Ailede de yakın çevrenizde alıngan bir tavır sergileyebilirsiniz ya da yakın çevrenizden gördüğünüz tepkiler sebebiyle hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Bunlara çok fazla takılmayın, kalbinizin sesini dinleyip tutkularınızın peşinden koşmanız gereken bir dönemdesiniz.

05-11 Haziran İkizler Burcu :

Hafta başında biraz daha kendinizi dinlemek ve manevi huzur bulmak ihtiyacı hissedebilirsiniz. Hafta ortası iletişim trafiğiniz artacaktır, mantığınız ve zekanızla bir çok sorunun üstesinden gelebilir, yepyeni ortaklıklar ve ticari başarılara imza atabilirsiniz. Hafta sonuna doğru gerçekleşen Dolunay mevcut ilişki ve ortaklıklarınızda yaşanan sıkıntılarla yüzleşmenizi ve bu konularda biraz daha fazla sorumluluk almanızı gerektirebilir. Hafta sonu çocuğunuz varsa onunla beraber güzel vakit geçirme yoksa hobilerinizle ilgilenebilme fırsatlarını yakalayacaksınız.

05-11 Haziran Yengeç Burcu :

Kendinize ve hislerinize olan güveniniz geri geldi .Hafta başı itibariyle sosyal çevrenizde arkadaşlarınız arasında tüm ilgiyi üzerinize çekebilirsiniz. Hafta ortası ise biraz iç sesinizi dinlemeye eğilim gösterebilirsiniz. Hafta sonuna doğru günlük işlerinizle alakalı biraz daha fazla sorumluluk almak, ya da işyerinizde mevcut sorunların üstüne gitmek durumunda kalabilirsiniz. Sağlığınıza da dikkat etmenizi öneririm. Hafta sonu itibariyle de ailenizle güzel zamanlar geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Taşınma ya da evinizde değişiklik planlarınız varsa onları da gündeme almak için uygun zamanlardasınız.

05-11 Haziran Aslan Burcu :

Hafta başında kariyerinizde tüm yetenek ve becerilerinizi sergileyebileceğiniz fırsatlar karşınıza geliyor. Hafta ortasında fikir ve düşüncelerinizle sosyal çevrenizde tüm arkadaşlarınızı etkiniz altına alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru Dolunay etkisiyle aşk hayatınızda ya da çocuklarınızla alakalı konularda bir süredir yolunda gitmeyen sıkıntı ve sorunları görmek ve düzeltmek için ekstra sorumluluklar almak durumunda kalabilirsiniz. Yakın çevrenizle iletişiminizde de hafta sonu itibariyle tüm aksama ve yanlış anlaşılmalar son buluyor olacak.

05-11 Haziran Başak Burcu :

Hafta başında eğitim, turizm, medya ya da hukuksal konularla bağlantılı işlerinizde güzel fırsatlar karşınıza çıkıyor. Hafta ortası kariyerinizde fikir ve düşüncelerinizle ilgiliyi üzerinize çekebilirsiniz. Hafta sonu arkadaşlarınızla beraber yapacağınız tatil organizasyonları size bambaşka kapılar açabilir. Evde ailenizle yaşadığınız ortamda bazı değişiklikler yapmak için Dolunay size ekstra sorumluluklar getirebilir. Yine hafta sonu parasal kazançlarınızda da büyük fırsatlar karşınıza çıkıyor olacak.

05-11 Haziran Terazi Burcu :

Hafta başında  borç, kredi, miras konularıyla alakalı maddi kazançlarınızda olumlu gelişmeler söz konusu.  Hafta ortasında yurtdışı bağlantılı işler, hukuk, eğitim, medya konuları başta olmak üzere tüm ticari faaliyetlerinizde fikirlerinizle farklılık yaratma ve ön plana çıkma imkanı yakalayabilirsiniz. Kariyerinizde biraz daha mücadeleci olabilir ancak hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizle alakalı olası sıkıntı ve sorunları görüp ekstra sorumluluklar almak durumunda kalabilirsiniz. Hafta sonu ise kişisel beceri ve yeteneklerinizle ön plana çıkma ve fark edilme imkanı bulacaksınız.

05-11 Haziran Akrep Burcu :

Hafta başında  ilişkilerinizde güzel zamanlar başlıyor. Dolunay’ın etkisiyle konsantrasyonunuz maddi kazançlarınıza kayıyor olacak. Maddi kazançları artırmak için yeni fikir ve düşünceler oluşturmak ekstra sorumluluklar almak sözkonusu olabilir. Hafta sonunda ise olaylara, yaşadıklarınıza içinde bulunduğunuz ortama biraz  dışarıdan bakmak, değerlendirmek ve içselleştirmek yönünde hareket etme ihtiyacı hissedebilirsiniz.

05-11 Haziran Yay Burcu :

Hafta başında  işyerinizde sizin için olumlu bazı yapısal değişimler yürürlüğe girebilir. Sağlığınızla alakalı konularda varsa olası sıkıntılarda geçiyor. Hafta ortası ilişkilerinizi mantık ön planda değerlendirmeye başlayacaksınız. İyi ya da kötü giden kısımları tespit edip daha fazla sorumluluk almak ve iyileştirmek yönünde hareket etme eğiliminde olacaksınız. Hafta sonu sosyal çevrenizde parıldayacak ve odak noktası olacaksınız.

05-11 Haziran Oğlak Burcu :

Hafta başında  aşk konusunda oldukça şanlısınız. Aşkta olası fırsatlar ve birliktelikler bu süreçte daha ciddi adımlar için uygun koşulları da beraberinde getiriyor. Hafta sonuna doğru gerçekleşen Dolunay sağlıksal anlamda bazı sıkıntı ve sorunları daha görünür hale getirebilir. Sağlığınızı korumak üzere ekstra tedbirler almanız belki bazı alışkanlıklarınızdan vazgeçmeniz gerekebilir. Hafta sonu itibariyle kariyerinizde yeniden doğuş başlıyor.

05-11 Haziran Kova Burcu :

Hafta başında evde ailenizle birlikte bulunduğunuz ortamınızda bazı değişiklikler yapmak ya da yer değiştirmek, taşınmak gibi konularınız varsa son derece uygun bir sürece giriyorsunuz. Hafta ortası iş ve çalışma ortamınızda veya sosyal çevrenizde karşınıza çıkacak bazı gerçekler sizi hayal kırıklığına uğratabilir, üzüp rahatsızlanmanıza yol acabilir. Buna dikat etmenizi öneririm. Bir süredir aksayan yurtdışı ve yabancılarla ilgili işleriniz ya da medya hukuk alanlarınızdaki tıkanıklıklar hafta sonu itibariyle geçiyor.

05-11 Haziran Balık Burcu :

Hafta başında  yakın çevrenizle iletişiminizde ya da eğitim konularda çok güzel gelişme ve fırsatlar karşınıza çıkıyor. Aşk konusunda önümüzdeki bir aylık süreçte karşınızdaki kişiye biraz alınganlık gösterebilir ya da bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru gerçekleşecek dolunay ile kariyerinizde mevcut bazı sıkıntı ve sorunların farkına varabilir ve daha fazla sorumluluk alma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bir süredir yavaş ilerleyen parasal kazanç konularında da hafta sonu itibariyle hareketlenmeye başlıyorsunuz.

About zaferoba

Check Also

Haftam Nasıl Geçer Köşesi… (24-30 Temmuz Haftası)

24-30 Temmuz Haftası için herkese selamlar, Ayın en karışık haftasına hoş geldiniz. Ne desek ne …

Bir yanıt yazın