22 EKİM GÜNEŞ AKREP BURCUNDA – ARAŞTIRMA, İLETİŞİM VE SIRLARLA DOLU BİR AY!

22 Ekim – 21 Kasım arasında Güneş akrep burcuna hareket ediyor. Bu da tam araştırma, iletişim ve sırların ortaya çıkacağı bir ay anlamına geliyor demektir. Bu sıra içimizdeki dedektif uyanacak ve içimizde şüpheci bir kişilik çıkacak.

Öncelikle tüm akrep burçlarının doğum günleri kutlu olsun kocaman kocaman güzel bir sene ve güzel bir solar return (güneş dönüşü) diliyorum. Hazır bunu yazmışken her doğum günümüzde bize özel o yıla ait ve başımıza neler gelebileceğine ait bir harita çıkar ve bu haritaya solar return (güneş dönüş) harita denir. Ve çok çok önemlidir.

Güneş’in hareketleri astrolojik olarak bizi, babamızı, yöneticileri ve mevsimlerin geçişleri ile çok alakalıdır. Mevsimsel olarak baktığımızda akrep burcu sonbaharı bize anlatıyor artık her şey değişmeye ve akrep burcunun semboliği Anka kuşu gibi yeniden doğmak için kısa bir uykuya yatmaya hazırlanıyor.

Akrep burcu denince güçlü, hırslı, gizemli, sezgileri güçlü, olayları en derinine kadar araştıran, durmayan, soğukkanlı ve esrarengiz insanlar gelir aklımıza. Bir kere kendine hedef belirledi mi o hedefe ulaşana kadar asla pes etmeden sonuna kadar gider. Akrepte pes etmek yoktur ya hep ya da hiçtir. Eğer yapamayacağını anlarsa bir daha da dönüp bakmaz. Bu dönem kendimizi daha kıskaç, stratejik, olayların arkasındaki gerçekleri öğrenmek için mücadele eden bir yapıda bulabiliriz. İlişkilerimizde daha sahiplenici, paylaşamayan, serbest bırakıp arkadan kontrol eden, kendimizi cinsel anlamda daha çekici hissedebileceğimiz ve seksapeliyi kullanmaktan çekinmeyeceğimiz bir zamanda olacak. Tutkulu ilişkiler bizi beklese de Mars ve Merkür retro iken bitmiş pamuk ipliğine bağlı olan tüm ilişkilerde ve eski sevgililerimizle son hesaplaşmaları yapıp ya deva ya tamam kararı alacağız.

Ayrıca Güneş’in akrep burcuna giriş haritasına baktığımızda haritada hiç hava yok Merkür retro iletişimden doğacak yanlışlıklara, hatalara, birçok sırrın açığa çıkacağını da gösteriyor. Tabi bunları görmek isteyen görecek ama bilin ki gerçeklerle yüzleşme cesaretimiz olacak ama ne kadar erken bunu yaparsak o kadar iyi olacaktır. Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın kafasından çıkmamız gerek. Ailemizle, sevdiklerimizle ve çocuklarımızla bazen doğru iletişim kuramadığımızı onlarla doğru şekilde iletişimde olamadığımızı görüyoruz. Sorunları ötelemek yerine olduğu yerde çözüm bulur, birbirimizden haberdar olursak işler çok daha kolaylaşır ve sıkıntı çıkmaz.

Bu dönem vergiler, krediler, borçlar ve faizlerle ilgili ödemediğimiz, unuttuğumuz yapmadığımız ne varsa onların hepsini tamamlayıp olayı kapatabiliriz. Yapacaklarımız için fizibilite çıkartıp bu işler ne kadar karlı ne kadar bize yarar oturup hesap kitabımı Neptünden ötürü tekrar tekrar yapmakta fayda var. Hazır Merkür ve Mars geri giderken ne kadar planlama ve hedef koyma işimiz varsa en güzel şekilde halledebiliriz. Sonrasında ise bunları tek tek hallederiz.

Gerçeklerle yüzleşmeye ve bu gerçeklerle yeniden şekillenmeye…

Hazır Dünya Astrolojisini bitirmişken Türkiye’min haritasına bakmadan olmaz. Türkiye’nin de burcunun akrep olduğunu düşünürsek demek ki Güneş’in akrep burcuna girişinin de ülkemiz adına önemli olduğunu ve yeni bir döngünün önümüzde açılacağını görüyoruz. Bu geçiş bizim 5. Evimizde olacak. Bu alan çocuklar, hamilelik, doğum oranları, eğlence sektörü, sanatçılar, önemli insanlar, sanatçılar, keyif aldığımız yerleri göstermektedir. Önümüzdeki bir aylık süreçte bu alanda skandalların, cinsellikler, çocuklar ve çocukların okulları ile ilgili haberler duyabiliriz. Çok fazla dedikodu ve spekülasyon haberlerini duyacağımız zamanlar. Özelikle olay yaratan kaza ve yangın haberi de gündemde olacak. Covit-19 içinde çok iç açıcı bir tablo görünmüyor. Sevgiler…

About zaferoba

Check Also

Haftam Nasıl Geçer Köşesi… (24-30 Temmuz Haftası)

24-30 Temmuz Haftası için herkese selamlar, Ayın en karışık haftasına hoş geldiniz. Ne desek ne …