03-09 Temmuz 2017 Haftası Burç Analizleri

Koç Burcu :

Bu hafta yakın çevrenizle iletişiminiz ön plana çıkıyor. Onlarla beraber seyahatlere çıkma planları yapabilir, birlikte yeni yerleri keşfedebilir ve sosyal ortamlara katılabilirsiniz. Bekar olanlar yeni aşk fırsatları ile karşılaşabilirler. Evli olanlar için çocuk planları varsa bu dönemde güzel bir haber alabilirler. Hobileriniz varsa yakın çevrenizden alacağınız desteklerle bu konuya eğilebilir hatta buradan gelir elde edebilme üzerine kafa yorabilirsiniz. Hafta sonunda gerçekleşecek Dolunay, aileniz ve kariyeriniz arasındaki ikilemi karşınıza getirebilir. Kişisel olarak “yapmak zorunda olduğunuz” şeylerle, içinizden gelerek “yapmak istediğiniz” şeyler arasında kalabilirsiniz. Mesela daha iyi bir kariyer için taşınmak durumunda kalabilir ve bunun için ailenizi ikna etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu dolunay sizin aradaki dengeyi bulabilmeniz adına izlemeniz gereken yolu da aydınlatacaktır. Ani, hızlı ve refleks tepkiler vermek yerine, planlı, programlı ve sistematik hareket etmek en sağlıklısı olacaktır.

Boğa Burcu :

Bu hafta kişisel kazançlarınızda artış adına güzel haberler alabilirsiniz. Bir zam ya da terfi beklentiniz varsa bu hafta içinde gerçekleşebilir. Ailenizle iletişiminde sizin fikir ve düşüncelerinizin ön plana çıkacağı bir süreçten geçiyorsunuz. Onlardan alacağınız destekle şahsi kazançlarınızı artırabileceğiniz yeni kaynaklar yaratabilir, yeni işler kurabilirsiniz. Hafta sonu gerçekleşecek Dolunay sizin iletişim, eğitim ve seyahatler alanınızda gerçekleşiyor. Bu alanlarda yaşadığınız kararsızlıklar varsa mesela yurtiçinde eğitim almak yerine yurtdışı fırsatlarını değerlendirmek veya işinizi yurtdışında genişletmek için alternatif olasılıkları değerlendirmek, Tatil için yurtdışı şartlarını zorlamak vs gibi.. Dolunay buradaki sis perdesini kaldırıp uygun seçenekleri görmenize yardımcı olacaktır.

İkizler Burcu :

Bu hafta Venüs burcunuza geçiyor. Kişisel olarak kendinize güveninizin tavan yapacağı bir süreçtesiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek, bakım ve estetik yaptırmak için mükemmel zamanlar iyi değerlendirmekte fayda var. Yakın çevrenizle iletişiminizde de ön plana çıkıyorsunuz, fikir ve düşüncelerinizle onlara destek olabilir, yönlendirebilirsiniz. Hafta sonunda gerçekleşecek Dolunay sizin ortaklaşa kazançlar alanınızda gerçekleşiyor. Burada bir süredir almak istediğiniz bir kredi ya da sonuçlanmasını beklediğiniz bir dava, miras vs konular varsa sonuçlanabilir. Ancak burada bir kazanç elde edebilmek için belki kişisel olarak masraf yapmanız da gerekebilir. ( Piyangodan araba kazandığınızı farzedin, arabayı alabilmek için önce vergisini ödemeniz gerekiyor gibi düşünebilirsiniz. )

Yengeç Burcu :

Bu hafta özellikle içinde bulunduğunuz ilişkilerde gizli saklı olaylar ya da arkanızdan çevrilen işler konusunda uyanık olmanız gerekiyor.  Maddi kazançlarınızı artırmak adına yeni fikir ve düşüncelere odaklanabilirsiniz. Hafta sonu gerçekleşecek Dolunay sizin ilişkiler, ortaklıklar alanınızda gerçekleşiyor. Kendi kişiliğinizle, ilişkide olduklarınız ( sevgiliniz, eşiniz, ortağınız vs ) arasında ikilemde kalabilirsiniz. Çok fazla fedakarlık yapıyor ancak karşılığını alamıyor gibi hissedebilirsiniz. Sonuç olarak Dolunay size doğru kararı vermeniz konusunda yardımcı olacaktır ve belki de olası bazı ilişkilerinizi sonlandırmak durumunda kalabilirsiniz..

Aslan Burcu :

Bu hafta sosyal çevrenizde ışıl ışıl parlayacağınız bir sürece giriyorsunuz. Yeni arkadaşlıklar, yeni ortamlar, eğer bekarsanız burada tanışacağınız kişilerle yeni aşklar gündeminizde olabilir. Merkür’de Perşembe günü burcunuzda seyahat etmeye başlıyor. Fikir ve düşüncelerinizle etrafınızdakileri büyüleyebilir, iletişimlerinizde ipleri tamamen elinizde alabilirsiniz. Hafta sonu gerçekleşecek Dolunay ise işyerinizde beraber çalıştığınız kişilerle yaşadığınız bazı sorunları görünür hale getirebilir. Burada ani ve fevri hareket etmek yerine süreci izleyip yerinde kararlar vermeye çalışmak daha iyi olacaktır. Bu süreçte hem fiziksel hem de psikolojik sağlığınıza da özen göstermelisiniz.

Başak Burcu :

Bu hafta kariyerinizde oldukça şanslı bir sürece giriş yapıyorsunuz. Kişisel çalışmalarınız, titizliğiniz, ve becerileriniz sayesinde ön plana çıkacaksınız. Ancak buna karşılık iletişimlerinizde kendinizi ifade etmekte zorlanabilir, daha içe kapalı ve kendi halinde kalmak isteyen bir mizaç sergileyebilirsiniz. Hafta sonu gerçekleşecek Dolunay aşk ve ilişkiler alanınızda gerçekleşiyor. Sosyal çevreniz ve aşk hayatınızla alakalı ikilemde kalabilirsiniz. Bekarsanız aşk ve ilişkinizden vazgeçip sosyal çevrenizi tercih etmek durumunda kalabilirsiniz. Evliyseniz ve çocuğunuz varsa bu süreçte onunla biraz daha fazla ilgilenmek ve mevcut sorunlarını çözmek konusuna odaklanabilirsiniz. Dolunay size bu alanda sıkıntılı olan kısımları gösterecektir.

Terazi Burcu :

Bu hafta iletişim konularınız ön plana çıkıyor. Özellikle yurtdışı bağlantılı iş ve seyahatleriniz, eğitim ve medya konularıyla bağlantılarınız varsa bu alanlarda oldukça şanslı bir sürece giriyorsunuz. Ayrıca sosyal çevrenizde fikir ve düşüncelerinizle ön plana çıkacak herkesi kendinize hayran bırakacaksınız. Hafta sonunda gerçekleşecek Dolunay, aileniz ve kariyeriniz arasındaki ikilemi karşınıza getirebilir. Kişisel olarak “yapmak zorunda olduğunuz” şeylerle, içinizden gelerek “yapmak istediğiniz” şeyler arasında kalabilirsiniz. Mesela ailenize daha fazla vakit ayırmak adına işinizi değiştirebilirsiniz. Bu dolunay sizin aradaki dengeyi bulabilmeniz adına izlemeniz gereken yolu da aydınlatacaktır.

Akrep Burcu :

Bu hafta ortaklaşa kazançlarınızı artırmak yönünde fırsatlar yakalayabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Kredi çekmek, borç almak ya da benzeri yatırımlar adına güzel bir zamandasınız. Kariyerinizde fikir ve düşüncelerinizle ön plana çıkabilirsiniz. Ancak burada dengeyi doğru sağlamalı ve zorla karşı tarafa fikirlerinizi kabul ettirmeye çalışmamalısınız. Hafta sonu gerçekleşecek Dolunay sizin iletişim, eğitim, yakın çevreniz ve seyahatler alanınızda gerçekleşiyor. Bu süreçte yakın çevrenize odaklanmak ve buradaki sıkıntıları giderme yolunda hareket etmek daha sağlıklı olacaktır.  Bazen şartlar istediğiniz gibi gelişmeyebilir. Karşınıza çıkan en uygun seçenek sizin istediğiniz olmayabilir. Ancak değişime açık olmak ve şartları kabullenmek, yanlış karar vermekten iyidir.

Yay Burcu :

Bu hafta ilişkileriniz ve ortaklıklarınız ön plana çıkıyor. Mevcut ilişkiniz varsa bir adım ileri götürmek adına ideal bir haftadasınız. Eşinizle sevgilinizle oldukça romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Belki yurtdışında bir tatil organize edebilir ya da bu konuda kafa yormaya başlayabilirsiniz. Hafta sonunda gerçekleşecek Dolunay sizin şahsi kazanımlar alanınızda gerçekleşiyor. Burada bir süredir gündemde olan zam terfi vb süreçler varsa sonuçlanması muhtemeldir. Ancak sonuç sizin istediğiniz gibi gerçekleşmediği taktirde sabırlı olmalı, agresif ve sert çıkışlar yapmak yerine hakkınızı daha sakin ve temkinli yollarla aramalısınız.

Oğlak Burcu :

Bu hafta özellikle işyerinizde yeni düzenleme ve değişiklikler gündeme gelebilir. Bu değişiklikler sizi ön plana çıkarabilecek, kendi becerilerinizi sergileyebileceğiniz şartlarda olabilir. Üzerinde çalıştığınız bir dava, borç, alacak, kredi, miras meselesi varsa sizin lehinizde sonuçlanabilmesi adına yeni fikir ve düşünceler aklınıza gelebilir ve uygulamaya koyabilirsiniz. Hafta sonu gerçekleşecek Dolunay sizin kişiliğiniz, benliğiniz, ego alanlarınızda gerçekleşiyor. İlişkide olduğunuz kişilerle ( sevgiliniz, eşiniz, ortağınız vs ) kendiniz arzu, istek ve talepleriniz arasında ikilemde kalabilirsiniz. Bu süreçte bencilce hareket etmemeli, şartları iyi değerlendirip gözden geçirmelisiniz. Belki ilişkilerinizin sağlıklı yürümesi için bazı istek ve taleplerinizden vazgeçmeniz gerekebilir.

Kova Burcu :

Bu hafta aşkı doya doya hissedeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. İlişkisi olmayanlar için aşkı yakalamak adına büyük şanslar kapıda. Ayrıca mevcut ilişkilerinizde iletişimlerinizle partnerinizi kendinize hayran bırakacaksınız, ipler adeta sizin elinizde olacak. Hafta sonu gerçekleşecek Dolunay ise sizin müdahale edemediğiniz bilinçaltı alanınızda gerçekleşiyor. Bu sizi ruhsal anlamda gergin, yorgun ve huzursuz yapabilir. Bu süreçte hem fiziksel hem de psikolojik sağlığınıza da özen göstermeye agresyondan uzak durmaya çalışmalısınız. .

Balık Burcu :

Bu hafta ailenizle beraber güzel bir sürece giriyorsunuz. Taşınma, yer değiştirme, evinizde dekoratif değişimler düşünüyorsanız çok güzel bir zamandasınız. Gayrimenkul alım satım işlerinizde de güzel gelişmeler var. İş yerinizde beraber çalıştığınız ortamda fikir ve düşüncelerinizle etraftakileri kendinize hayran bırakabilirsiniz. Etrafınızda saygı uyandıracaksınız. Ancak çizgiyi aşmamalı ve dengeyi yi tutmalısınız. Kendinize fazla güvenmek sizi itici kılabilir, yanlış anlaşılabilir ve zarar verebilir. Hafta sonu gerçekleşecek Dolunay sosyal çevre alanınızda gerçekleşiyor. Sosyal çevrenizde varsa bazı sıkıntılar görünür olacak. Bazı arkadaşlarınızın davranışlarından suistimale uğramış gibi hissedebilirsiniz.ve bunu düzeltmek adına belki bazı ortamlardan ayrılabilir ya da ilişkinizi kesebilirsiniz. Mümkün olabildiğince sakin kalarak agresyonu ve öfkeyi kontrol altında tutmaya çalışmalısınız.

About zaferoba

Check Also

Haftam Nasıl Geçer Köşesi… (24-30 Temmuz Haftası)

24-30 Temmuz Haftası için herkese selamlar, Ayın en karışık haftasına hoş geldiniz. Ne desek ne …

Bir yanıt yazın