17 Mart – 26. Derecede Şifacı Yeni Ay – Yaralanmak mı? Şifalanmak mı?

17 MART – 26. DERECE DE ŞİFACI YENİ AY
YARALANMAK MI? ŞİFALANMAK MI?

 

17 Mart 2018 de İstanbul saatine göre 16:11 de gerçekleşecek olan yeni ay balık burcunun 26. Derecesinde meydana gelecek.  Sizlere gerçekleşecek olan bu Yeni Ay haritasını aşağıya koydum. En azından gözümüz aşına olsun. Evet, özellikle vurgulamak istediğim yerleri de sizler için işaretledim.  Bunlar neler mi hemen yazayım.best cordless waterpik Professional Cordless Dental Oral Irrigator with validity and efficient,It is easy to use,brush your teeth with best cordless waterpik .

 • İlk söylemek istediğim şey bu haritada hiç hava elementi olmadığı bundan dolayı da mantığımızın pek de devrede olmayacağını daha çok ateş ve su elementinin idaresinde olacağız gibi görünüyor. Yani daha ani şekilde ve duygularımızın ön planda olduğu tutumlar sergileyebiliriz. Buna dikkat.
 • Güneş ve Ay 26 derece Balık burcunda ve hemen yanlarında 28 derece de Şiron bu Yeni Ay’a destek oluyor. Ve pek de sevdiğimizi söyleyemeyeceğimiz 8. Evde gerçekleşiyor bu yeni ay.
 • Mars Yay burcunda artık bitirmek üzere olduğu seyahatinde en zorlu kısma gelmişken (yani 29. Derece – analitik derece) yanında her türlü ilişkiyi (aşk, iş, kardeş, anne baba, arkadaş) Cupido ile birlikte bu yeni Ay’a zorlu bir görünüm (kare açı) yapmakta.
 • Balık burcunun yöneticisi Jüpiter 4. Evde maalesef ki Retro halde en azından bu Yeni Ay a destek veriyor. (Üçgen açı ile) Tabi Balığın modern astrolojide ki yöneticisini de unutmamak gerekir. O da Neptün ve Juno ile balık burcunda yoluna devam ediyor.
 • Son olarak bu Yeni Ay’ın yükseleni 22 derece Aslan ve yöneticisi de 8. Evde Güneş balık burcunda.

Bunları yazarken aklıma balık burcunda bir Yeni Ay yaşadığımızdan Balık burcunun temsil ettiği konuları da hatırlamakta fayda var diye düşündüm. Ki bu Yeni Ay’ın doğasını daha doğru ve düzgün analiz edebilelim. Balık burcu şefkatli, fedakar, utangaç, duruma hızlı adapte olabilen bir burçtur. Ayrıca hayallerde yaşamak, kendi içine çekilmek, durum istediği gibi olmazsa anında kaçabilme potansiyeli vardır. Kendi gerçekliklerinde yaşamayı severler, mistik konulara hem yeteneklidir, hem de ilgilidir. Sezgileri çok kuvvetlidir. Yaratıcı özellikleri vardır.   Merhametlidir, Kurtarıcı da olabilirler, kurtarayım derken kurban da olabilirler. Bağımlılık oluşturmayı severler ve hedeften şaşma eğilimleri var. Verilen sözlerin tutulamaması durumlarını da sıklıkla yaşarlar. Dünya Astrolojisine göre de Denizler, tatlı sular, gazlar, uyuşturucular, bağımlılık yapan, keyif veren maddeler, terapistler, şifacılar, hacılar, hocalar, halk sağlığı, hastaneler, gazlar, kolektif bilinç, dolandırıcılık ile ilgili şeyleri temsil eder. Ve Balık ayak ve ayak bileklerini de yönetmektedir.

Bu Yeni Ay’a Şiron, Cupido, Mars (29 derece) ve Jüpiter Retro halde etki ettiğinden bizlere olan genel etkileri;

 • Bu Yeni Ay şifadan bahsederek başlamak istiyorum. Kötü alışkanlıklarımızı bırakıp (sigara, alkol, uyuşturucu, size zarar veren bir arkadaş vs.) şifalanmaya başlayacağımız bir dönem bence bu fırsatı kaçırmamakta fayda var. Biraz zor olabilir ama kolay olsa kıymeti kalmaz.
 • Daha önceden ertelediğimiz, yerine getirmediğimiz bazı durumlar artık tamamlanması gerektiği için önümüze gelecektir.
 • Her türlü şifa çalışması yapıp, hem kendimizi hem de etrafımıza şifa dağıtabiliriz. Meditasyon çalışmaları gayet iyi gelecektir.
 • Gelelim zor kısma, İlişkilerimizde sevilip, sevilmediğimizi sorgulayabileceğimiz bir zaman olabilir. Aldatılmalar, yalanlar ve bu tarz durumların ortaya çıkabileceği bir durum söz konusu olabilir. Bazen körü körüne bağlı olmaktansa gözlerimizi açıp bakmamız bize o yaralarımızın şifa bulmasına sebep olabilir.
 • Balık temalı yeni ay da doğal olarak Şiron, mars da etkin rol oynadığından dolandırılma, kandırılmak, haksızlığa uğramak gibi konular ön plana çıkabilir. Hatta şu Çiftlik Bank (bunu da vakit bulup yazmak istiyorum, kısmet) dolandırıcılık olayı tam da bu durumun ortaya çıkmasını gösteriyor.
 • Spor kazalarına çok dikkat etmemiz gerekir. Mars 29 derece ve yeni Ay’a kare yaparken Spor yaralanmalarına, bilek burkulmaları, ayağımızda oluşabilecek şeylerden yaralanabileceğimizi gösteriyor.
 • Duygusal ihtiyaçlarımızın artacağı bir dönem, özellikle annemiz ve kadınlarla daha sakin ve tedbirli konuşmak gerekir. En ufak bir çıkış Jüpiter’inde etkisiyle büyüyebilir.
 • Yalnız kalma isteğimiz artabilir, daha kendimizle kalmak, kendimizi dinlemek iyi gelebilir. Tabi bunu çok da abartmamak gerekir. Sonuçta modumuz depresif.
 • Her türlü ilişkide koşullar her an değişebileceği için bir b, c, d planı yapmamız akılcı olacaktır.
 • Unutkanlığımız, dalgınlığımız yüzünde zor durumlarda kalabilir.
 • İnançlarımızla ilgili bazı sorgulamalar içine girebiliriz (ki bu asansör vs. olaylarından sonra) ya da tamamen sorgulamadan kayıtsız şartsız teslim olmak isteyebiliriz.
 • Son olarak sağlığımıza çok dikkat etmeliyiz. Enfeksiyon riskleri de çokça duyabileceğimiz bir tema.
 • Zehirlenmeler, tarihi geçmiş ilaçlara dikkat edin. Bu dönem yan etkiler ortaya çıkabilir.

Ülkemiz üzerindeki etkisi;

 • Toplumsal travmaların yeniden gün yüzüne çıkabileceği bir Yeni Ay
 • Cezaevleri, hastanelerle ilgili skandallar ortaya çıkabilir.
 • Sebebi belli olmayan hastalıklarda ve tedavilerde önemli gelişmeler meydana gelecek.
 • Allah korusun ülkemize yönelik bir saldırı ya da tehdit meydana gelebilir, buna bağlı ortalık karışabilir.
 • Eskilere dair olaylarda yeni gelişmeler meydana gelecek. Hatta yeni delillere, karartılan delillere ulaşılma durumları meydana gelecektir.

 

 

About zaferoba

Check Also

Haftam Nasıl Geçer Köşesi… (24-30 Temmuz Haftası)

24-30 Temmuz Haftası için herkese selamlar, Ayın en karışık haftasına hoş geldiniz. Ne desek ne …

Bir yanıt yazın